raketovy-marketing Digitálny marketing

Digitálny marketing

Zvýšte návštevnosť svojho webu, zlepšite mieru konverzie a získajte viac zákazníkov!

Osobné údaje neukladáme, budú použité len na kontaktovanie.

Sme hrdí na to, že môžeme pomôcť uznávaným spoločnostiam riešiť zložité digitálne marketingové a technologické výzvy, a to tak, že sa zameriavame na ich príležitosti a výsledky. Vytvárame vlastnú digitálnu stratégiu pre každého klienta na základe jeho cieľov, časového rámca, rozpočtu, publika a trhovej situácie. Nástroje, ktoré pri tom používame, sú uvedené nižšie.

Komplexný digitálny balík

Poskytneme vám komplexnú marketingovú starostlivosť, vďaka ktorej sa vaša spoločnosť dostane do pozornosti potenciálnych partnerov a zákazníkov.  

SEO optimalizácia

Všestranné služby optimalizácie stránok pre vyhľadávače, ktorých cieľom je udržateľné zvýšenie kvalitnej a relevantnej organickej návštevnosti.  

PPC reklama

Realizujeme presne cielené, výkonostné PPC kampane, zamerané na maximálnu návratnosť investície pre zákazníka.  

Tvorba web stránok

Tvoríme profesionálne webové stránky s moderným dizajnom podľa vašich predstáv, v zásadách UX & UI.  

Správa sociálnych sietí

Spravujeme profily pre firmy s najrôznejším zameraním, veľkosťou i potrebami. Vytvoríme vám dlhodobú kreatívnu stratégiu propagácie vašej organizácie na sociálnych sieťach.  

E-mail marketing

E-mailový marketing je dôležitejší ako kedykoľvek predtým. Online priestor sa naďalej zrýchľuje a vaše publikum očakáva okamžitú komunikáciu. V zásadách GDPR pre vás pripravíme kreatívne kampane, ktoré prinášajú konverzie.  

Online PR

V prostredí internetu je potrebné využiť nové a moderné spôsoby podpory vašich vzťahov s verejnosťou. Prostredníctvom nástrojov Online PR vám zabezpečíme žiadanú publicitu a povedomie o značke.  

Content marketing

“Content is king”. Kvalitný obsah je najdôležitejšou súčasťou marketingovej komunikácie v digitálnom prostredí, nie sú to len články a videá, ale aj pokročilejší obsah, ktorý dáva používateľovi pridanú hodnotu.  

Marketing-meeting Digitálny marketing

1

Kickoff meeting

Úspešná spolupráca začína už na prvom stretnutí. Projektový tím Hartonu sa stretne s vašimi odborníkmi, aby sme lepšie spoznali vaše podnikanie. Náš konzultačný prístup, vrátane prieskumu a rozhovorov, nám pomáha spoznať vašu značku a vytvoriť merateľné ciele prispôsobením stratégie na ich dosiahnutie. Ďalšie aktivity zahŕňajú prieskum trhu, analýzu a audit webových stránok / SEO / CMS / UX&UI.

CHcem vedieť viac

Naše referencie

z oblasti digitálneho marketingu

web-credendovides Digitálny marketing

CredendoVides.sk

2. októbra 2018

web-reach-institute Digitálny marketing

Reach-Institute.sk

2. októbra 2018

web-dostrim Digitálny marketing

Dostrim.sk

2. októbra 2018

web-zahorskabystrica Digitálny marketing

ZahorskaBystrica.sk

1. októbra 2018

Čítajte náš blog

na tému – digitálny marketing