paint-palette-2 Grafický dizajn

Grafický dizajn

Osobné údaje neukladáme, budú použité len na kontaktovanie.

Potrebujete vytvoriť kreatívne logo či jedinečnú korporátnu identitu? Naši grafickí dizajnéri majú hlavy plné nápadov a digitálne perá nevyčerpateľnej energie pripravené za každých okolností podať viac ako 100 % výkon. Váš firemný charakter nielenže kompletne vytvoríme, ale aj zvecníme do kvalitnej papierovej podoby.

KORPORÁTNA IDENTITA

Založili ste si vlastnú firmu, no chýba jej špecifická a ľahko rozpoznateľná identita? Dodajte vašej firme charakter, špecifikujte vaše hodnoty a predajte tak vašim zákazníkom emóciu, ktorá im uľahčí rozhodovanie! 

DIZAJN MANUÁL

Náš tím kreatívcov sa precízne postará o to, aby bol dizajn manuál vašej značky prepracovaný do najmenšieho detailu farby, tvaru, fontu či línie.

TVORBA LOGA

Potrebujete vytvoriť kreatívne logo vycibrené do posledného vizuálneho a strategického detailu? Základom je vytvoriť reťazovú reakciu asociácií a emócií za jediný krátky okamih!  

WEBDIZAJN

Chcete, aby vaša značka vyzerala štýlovo a moderne? Využite šikovnosť našich profesionálnych web dizajnérov, ktorí sa postarajú o jedinečný design vašej webovej stránky!  

TLAČOVÁ GRAFIKA

Potrebujete vytlačiť propagačné materiály vašej firmy? Zabudnite na nekvalitnú tlač obyčajnej tlačiarne a nechajte to na našich odborníkov!  

Marketing-meeting Grafický dizajn

1

Kickoff meeting

Úspešná spolupráca začína už na prvom stretnutí. Projektový tím Hartonu sa stretne s vašimi odborníkmi, aby sme lepšie spoznali vaše podnikanie. Náš konzultačný prístup, vrátane prieskumu a rozhovorov, nám pomáha spoznať vašu značku a vytvoriť merateľné ciele prispôsobením stratégie na ich dosiahnutie.

CHcem vedieť viac

Naše referencie

z oblasti grafického dizajnu

Čítajte náš blog