raketovy-marketing Komplet od hartonu

Kreatívna marketingová stratégia od HARTONu

Zvýšte návštevnosť svojho webu, zlepšite mieru konverzie a získajte viac zákazníkov!

Osobné údaje neukladáme, budú použité len na kontaktovanie.

HARTON žije digitálom a bude ním žiť aj vaša značka!

komplexný-marketing-od-harton-1 Komplet od hartonu

CHÝBA NIEČO VÁŠMU MARKETINGU?

Už viac nebude. Tím HARTON sa profesionálnym okom pozrie na váš marketing a v spolupráci s vami vytvorí dátami podloženú analýzu súčasnej situácie, ktorá povedie k novej komunikačnej stratégii a kompletnému media plánu.

Vďaka takejto marketingovej stratégií pôjde uvedenie značky alebo zvyšovanie predajov ľahšieDobrá marketingová stratégia je základom úspechu.

Pomôžeme vám:

  • vytvoriť marketingovú analýzu, segmentáciu, zacielenie
  • marketingovú a komunikačnú stratégiu
  • mediálny plán pre online a offline kanály
kompletný-marketing-od-harton-1 Komplet od hartonu

NECH JE VÁŠ MARKETING KOMPLETNÝ

Vďaka nášmu komplexnému marketingovému balíku, bude marketing vašej spoločnosti úplný. Vaša značka sa dostane do pozornosti potencionálnych zákazníkov a partnerov. 

Pracujeme s digitálnymi kanálmi, ktoré vám prinesú najlepšie výsledky. Medzi ne patrí PPC reklama, SEO optimalizácia, správa sociálnych sietí, e-mail marketing, online PR, content marketing a tvorba web stránok. 

kompletný-marketing-od-harton-1 Komplet od hartonu
zmena-marketingovej-agentúry-1 Komplet od hartonu

Nefunguje to? Je čas na zmenu

A to na veľkú zmenu! HARTON vybuduje vašej značke známe meno. Vytvárame brandové kampane, ktoré efektívne zvýšia povedomie o vašom produkte či značke.

Bannerová reklama je na to ideálne riešenie. O tú vašu sa bude starať skúsený tím špecialistov s dlhoročnou praxou. Neustále pre vás testujeme novinky a školíme sa, aby výsledky vašich display kampaní boli lepšie, ako tie konkurencie.

Vďaka brandovej kampani rýchlo zvýšime návštevnosť vášho webu, oslovíme veľké množstvo vášho publika a zvýšime povedomie o značke. Navyše vás odlíšime od konkurencie vďaka neštandardným formátom a navrhneme funkčnú kampaň od stratégie po bannery.

My si medze nekladieme, dajte nám šancu..

info@harton.sk