Grafický dizajn

Kreatívne ženy, ktoré stoja za zmienku

Autor: 11. augusta 2020 19 augusta, 2020 No Comments
blog_grafika_zeny-min-1 Kreatívne ženy, ktoré stoja za zmienku

foto_jenmurse Kreatívne ženy, ktoré stoja za zmienku

Jen Murse

Počas svojej kariéry vystriedala veľa klobúkov a jeden z nich ju priviedol k vlastnej firme kde navrhovala a predávala šperky. Predávanie šperkov ju napĺňalo a bola to dlho jej identita, bola hrdá na to, že je majiteľkou malého podniku. Taktiež jej to umožnilo vedieť sa prepojiť so svojími womxn zákazníkmi. Cítili totiž, že s ňou môžu komunikovať úprimne.

Jen je dizajnérka, ktorá prešla od vlastníctva malého podniku k dizajnu v tíme Brand & Purpose Communications team at Square.

 

foto_jessicawalsh Kreatívne ženy, ktoré stoja za zmienku

Jessica Walsh

Je grafická dizajnérka, ktorá založil svoju vlastnú spoločnosť & Walsh po takmer desiatich rokoch spolupráce dizajnérom Stefanom Sagmeisterom v newyorskom dizajnovom štúdiu Sagmeister & Walsh. Spoločnosť & Walsh sa radí k veľmi krátkemu zoznamu kreatívnych agentúr po celom svete, ktoré vedú ženy. Podľa Jessicy jej ambíciou pre novú spoločnosť nie je len finančná úspešnosť, ale aj snaha o vybudovanie lepšieho pracovného prostredia, ako bolo v starej firme.

Na BEHANCE má viac ako 160 000 sledovateľov.

 

foto_chiaraaliotta Kreatívne ženy, ktoré stoja za zmienku

Chiara Aliotta

Je talianska ocenená dizajnérka s dlhoročnými skúsenosťami, taktiež je tvárou a mysľou značky Until Sunday. Ako dizajnérka je posadnutá detailami. Ako umelecká režisérka na voľnej nohe vytvorila inovatívne návrhy pre značky ako Joomla, CTA, Daelmans, NH Hotel, Osram a mnoho ďalších. Usmernila aj celkový umelecký vzhľad a dojem rôznych technologických spoločností a neziskových organizácií na celom svete.

Keď nie je zaneprázdnená navrhovaním inovatívnych produktov pre svojich klientov, nájdete ju, ako čaká na let do nejakej slnečnej destinácie.

avatar

About Simona Bačová

Graphic designer