Kreatívne ženy, ktoré stoja za zmienku

Obsah

[vc_row type=“in_container“ full_screen_row_position=“middle“ column_margin=“default“ scene_position=“center“ text_color=“dark“ text_align=“left“ overlay_strength=“0.3″ shape_divider_position=“bottom“ bg_image_animation=“none“][vc_column column_padding=“no-extra-padding“ column_padding_position=“all“ background_color_opacity=“1″ background_hover_color_opacity=“1″ column_link_target=“_self“ column_shadow=“none“ column_border_radius=“none“ width=“1/1″ tablet_width_inherit=“default“ tablet_text_alignment=“default“ phone_text_alignment=“default“ overlay_strength=“0.3″ column_border_width=“none“ column_border_style=“solid“ bg_image_animation=“none“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_raw_html]JTNDaW1nJTIwc3JjJTNEJTIyaHR0cHMlM0ElMkYlMkZoYXJ0b24uc2slMkZ3cC1jb250ZW50JTJGdXBsb2FkcyUyRjIwMjAlMkYwOCUyRmJsb2dfZ3JhZmlrYV96ZW55LW1pbi0xLmpwZyUyMiUzRQ==[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row][vc_row type=“in_container“ full_screen_row_position=“middle“ column_margin=“default“ scene_position=“center“ text_color=“dark“ text_align=“left“ overlay_strength=“0.3″ shape_divider_position=“bottom“ bg_image_animation=“none“][vc_column column_padding=“no-extra-padding“ column_padding_position=“all“ background_color_opacity=“1″ background_hover_color_opacity=“1″ column_link_target=“_self“ column_shadow=“none“ column_border_radius=“none“ width=“1/1″ tablet_width_inherit=“default“ tablet_text_alignment=“default“ phone_text_alignment=“default“ overlay_strength=“0.3″ column_border_width=“none“ column_border_style=“solid“ bg_image_animation=“none“ offset=“vc_hidden-lg vc_hidden-md“][vc_column_text]

Jen Murse

Počas svojej kariéry vystriedala veľa klobúkov a jeden z nich ju priviedol k vlastnej firme kde navrhovala a predávala šperky. Predávanie šperkov ju napĺňalo a bola to dlho jej identita, bola hrdá na to, že je majiteľkou malého podniku. Taktiež jej to umožnilo vedieť sa prepojiť so svojími womxn zákazníkmi. Cítili totiž, že s ňou môžu komunikovať úprimne.

Jen je dizajnérka, ktorá prešla od vlastníctva malého podniku k dizajnu v tíme Brand & Purpose Communications team at Square.

 

Jessica Walsh

Je grafická dizajnérka, ktorá založil svoju vlastnú spoločnosť & Walsh po takmer desiatich rokoch spolupráce dizajnérom Stefanom Sagmeisterom v newyorskom dizajnovom štúdiu Sagmeister & Walsh. Spoločnosť & Walsh sa radí k veľmi krátkemu zoznamu kreatívnych agentúr po celom svete, ktoré vedú ženy. Podľa Jessicy jej ambíciou pre novú spoločnosť nie je len finančná úspešnosť, ale aj snaha o vybudovanie lepšieho pracovného prostredia, ako bolo v starej firme.

Na BEHANCE má viac ako 160 000 sledovateľov.

 

Chiara Aliotta

Je talianska ocenená dizajnérka s dlhoročnými skúsenosťami, taktiež je tvárou a mysľou značky Until Sunday. Ako dizajnérka je posadnutá detailami. Ako umelecká režisérka na voľnej nohe vytvorila inovatívne návrhy pre značky ako Joomla, CTA, Daelmans, NH Hotel, Osram a mnoho ďalších. Usmernila aj celkový umelecký vzhľad a dojem rôznych technologických spoločností a neziskových organizácií na celom svete.

Keď nie je zaneprázdnená navrhovaním inovatívnych produktov pre svojich klientov, nájdete ju, ako čaká na let do nejakej slnečnej destinácie.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Simona Bačová
Simona Bačová
Graphic designer

Cenová ponuka

Zavolajte, pošlite e-mail alebo vyplňte nasledujúci formulár a budeme vám odpovedať do 24 hodín.

Cenová ponuka

Zavolajte, pošlite e-mail alebo vyplňte nasledujúci formulár a budeme vám odpovedať do 24 hodín.