Animácie

a videá

Animácie a videá

06 – 01

Zaujmite, vysvetlite, predávajte a vzdelávajte efektívnejšie pomocou animovaných videí!

Veríme, že video má silu predať vašu značku, vzdelávať vašich zákazníkov, propagovať vaše produkty a ešte oveľa viac. Video, rovnako ako akékoľvek iné marketingové úsilie, by malo byť opakujúcou sa súčasťou vašej stratégie. Animované videá sú stále viac rozvíjajúcim sa trendom posledných rokov, ktorý ma nepochybne obrovský potenciál na poli online marketingu.

Svojím klientom ponúkame odborné konzultácie pri formulovaní svojich predstáv videoreklamy, ale aj návrh a samotnú tvorbu video animácie. Po zadefinovaní Vášho cieľa a stručného nápadu sa naši grafici pustia do tvorby scenára a práce na finálnej animácii, ktorá Vás určite nesklame. Vašou jedinou úlohou je nás len kontaktovať.

ANIMOVANÉ VIDEÁ
Všimli ste si v poslednej dobe na YouTube, Facebooku, Instagrame či v televízii krátke animované reklamy a videá? Vytvorte s nami to svoje!

LOGOMOTION
Nebaví vás fádny čiernobiely trend firemného loga? Dodajte vášmu logu unikátny charakter pomocou farby a pohybu s technikou Logomotion!

3D VIZUALIZÁCIE
Máte perfektnú IDEU, no chýba vám predstavivosť? Vyskúšajte jeden z najefektívnejších spôsobov propagácie ponúkaných produktov a služieb v podobe 3D vizualizácií!

STRIH VIDEA
Natočili ste si autentické firemné video a potrebujete sa postarať o jeho postprodukciu? Nechajte to na našich šikovných strihačov.

VIDEO PRODUKCIA
Čo tak šíriť osvetu vašej spoločnosti prostredníctvom masívnej audiovizuálnej kampane? S nami to zvládnete ľavou zadnou!

DABING
Nezáleží na tom, či potrebujete vnútorné monológy, autentické dialógy či naratívne voiceovery. Profesionáli z externého dabingového štúdia pre vás vyrobia čokoľvek budete chcieť!

Zaujímavé štatistiky
o animáciach
a

videách

06 – 02

64 percent spotrebiteľov tvrdí, že sledovanie marketingového videa na Facebooku ovplyvnilo ich nákupné rozhodnutie za posledný mesiac.

83 percent video marketérov tvrdí, že video pomohlo zvýšiť priemerný čas, ktorý ich návštevníci strávia na stránke.

Čo sú animácie
a

videá?

06 – 03

Animácie a videá sú audiovizuálne média, ktoré slúžia na prezentáciu informácií a emócií prostredníctvom pohyblivých obrázkov a zvukov. Animácie sa zvyčajne skladajú z rôznych obrázkov, ktoré sa postupne menia, aby vytvorili ilúziu pohybu, zatiaľ čo videá sú zväčša záznamy pohybu reálnych udalostí.

Prečo využívať animácie a videá vo svojom podnikaní?

Využitie animácií a videí v podnikaní má množstvo výhod. Jednou z najdôležitejších je schopnosť prilákať pozornosť a udržať ju. Animácie a videá sú často považované za zaujímavejšie a zábavnejšie ako textové prezentácie, čo znamená, že môžu byť účinnejšie pri získavaní nových zákazníkov alebo pri presviedčaní existujúcich zákazníkov.

Ďalšou výhodou animácií a videí je ich schopnosť prezentovať informácie rýchlejšie a efektívnejšie. Vďaka kombinácii vizuálnych a zvukových prvkov môžu byť zložité koncepty a procesy vysvetlené jednoduchšie a zrozumiteľnejšie. Taktiež môžu byť použité na vytvorenie ľahko zdieľaného obsahu pre sociálne siete a marketingové kampane. V neposlednom rade, animácie a videá môžu pomôcť podnikom ušetriť čas a peniaze.

Čo je cieľom animácií a videí a kde ich využiť?

Cieľom animácií a videí je zvyčajne prezentovať informácie a emócie prostredníctvom pohyblivých obrázkov a zvukov. Animácie a videá môžu mať rôzne ciele a využitie v rôznych oblastiach, ako napríklad v marketingu, reklame, vzdelávaní, zábave alebo výskume.

  • V marketingu a reklame môže byť cieľom animácií a videí zvyšovanie povedomia o značke, predstavovanie nových produktov alebo služieb a presviedčanie zákazníkov, aby nakupovali u daného podniku. Animácie a videá môžu byť využité na prezentovanie produktov a služieb, ukázať ich výhody a vysvetliť, ako ich používať.
  • V oblasti vzdelávania môže byť cieľom animácií a videí zjednodušenie a vysvetlenie zložitých tém, procesov alebo koncepcií. Animácie a videá môžu byť použité na vzdelávanie študentov v triedach alebo online.
  • V oblasti zábavy môže byť cieľom animácií a videí poskytnúť zábavu a zaujať divákov, či už ide o animované seriály, filmy alebo krátke videá na sociálnych sieťach.
  • V oblasti výskumu môžu byť animácie a videá použité na prezentovanie výskumných zistení a dát. Animácie a videá môžu byť použité na vizualizáciu procesov a dát, čo môže pomôcť výskumníkom lepšie porozumieť výsledkom ich výskumu.

Celkovo môže byť cieľom animácií a videí zlepšiť komunikáciu, zaujať a udržať pozornosť divákov, poskytnúť zrozumiteľné informácie a emócie a pomôcť dosiahnuť určený cieľ v rôznych oblastiach.

Najčastejšie otázky o animáciach
a

videách

06 – 04

Aby ste zaujali animáciou a videom, musíte zabezpečiť, aby boli vizuálne príťažlivé, zaujímavé a obsahovali jasné posolstvo.

Úspešné animácie a videá sú tie, ktoré dokážu efektívne komunikovať svoje posolstvo, zapájať divákov a zanechať trvalý dojem.

Existuje mnoho typov animácií a videí, vrátane 2D animácií, 3D animácií, explainer videí, reklám, videí na sociálnych sieťach a mnohých ďalších. Úspech jednotlivých typov závisí od cieľovej skupiny a účelu, ktorý animácia alebo video má.

Cenová ponuka

Zavolajte, pošlite e-mail alebo vyplňte nasledujúci formulár a budeme vám odpovedať do 24 hodín.

Cenová ponuka

Zavolajte, pošlite e-mail alebo vyplňte nasledujúci formulár a budeme vám odpovedať do 24 hodín.