animovane-video-animacie Animácie a videá

Animácie a videá

Zaujmite, vysvetlite, predávajte a vzdelávajte efektívnejšie
pomocou animovaných videí!

Osobné údaje neukladáme, budú použité len na kontaktovanie.

Veríme, že video má silu predať vašu značku, vzdelávať vašich zákazníkov, propagovať vaše produkty a ešte oveľa viac. Video, rovnako ako akékoľvek iné marketingové úsilie, by malo byť opakujúcou sa súčasťou vašej stratégie.

 

Animované videá sú stále viac rozvíjajúcim sa trendom posledných rokov, ktorý ma nepochybne obrovský potenciál na poli online marketingu. Svojím klientom ponúkame odborné konzultácie pri formulovaní svojich predstáv videoreklamy, ale aj návrh a samotnú tvorbu video animácie. Po zadefinovaní Vášho cieľa a stručného nápadu sa naši grafici pustia do tvorby scenára a práce na finálnej animácii, ktorá Vás určite nesklame. Vašou jedinou úlohou je nás len kontaktovať.

 

2Danimacia-1 Animácie a videá

ANIMOVANÉ VIDEÁ

Všimli ste si v poslednej dobe na YouTube, Facebooku, Instagrame či v televízii krátke animované reklamy a videá? Vytvorte s nami to svoje! 

logomotion-1 Animácie a videá

logomotion

Nebaví vás fádny čiernobiely trend firemného loga? Dodajte vášmu logu unikátny charakter pomocou farby a pohybu s technikou Logomotion! 

3Danimacia Animácie a videá

3d vizualizácie

Máte perfektnú IDEU, no chýba vám predstavivosť? Vyskúšajte jeden z najefektívnejších spôsobov propagácie ponúkaných produktov a služieb v podobe 3D vizualizácií! 

strih-1 Animácie a videá

strih videa

Natočili ste si autentické firemné video a potrebujete sa postarať o jeho postprodukciu? Nechajte to na našich šikovných strihačov. 

produkcia-1 Animácie a videá

video produkcia

Čo tak šíriť osvetu vašej spoločnosti prostredníctvom masívnej audiovizuálnej kampane? S nami to zvládnete ľavou zadnou!  

dabing-1 Animácie a videá

dabing

Nezáleží na tom, či potrebujete vnútorné monológy, autentické dialógy či naratívne voiceovery. Profesionáli z externého dabingového štúdia pre vás vyrobia čokoľvek budete chcieť!  

Marketing-meeting Animácie a videá

1

Kickoff meeting

Úspešná spolupráca začína už na prvom stretnutí. Projektový tím Hartonu sa stretne s vašimi odborníkmi, aby sme lepšie spoznali vaše podnikanie. Náš konzultačný prístup, vrátane prieskumu a rozhovorov, nám pomáha spoznať vašu značku a vytvoriť merateľné ciele prispôsobením stratégie na ich dosiahnutie.

CHcem vedieť viac

Naše referencie

z oblasti animácie a videa

Čítajte náš blog