Content marketing

04 – 01

Content marketing patrí medzi dlhodobo najúčinnejšiu stratégiu v marketingu, a preto ho používa čoraz viac firiem. Dajte ľuďom informácie, ktoré sú pre nich užitočné a zaujímavé, a oni vám to oplatia vyššími nákupmi a vernosťou.

Užitočný obsah miesto drahej reklamy

Vďaka content marketingu môžete komunikovať s vašimi zákazníkmi bez toho, aby ste nevyhnutne na nich tlačili s ponukou. Miesto drahej reklamy prinášame hodnotné a zaujímavé informácie, ktoré vašim kupujúcim pomáhajú a vzdelávajú ich.

Vďaka content marketingu získavate pozornosť zákazníkov a následne aj objednávky.

Tvoríme kompletný obsahový marketing

Obsah webových stránok, blog, sociálne siete, newslettery, články… pre dobrú komunikáciu so zákazníkmi existuje mnoho nástrojov. Možno ste už počuli, že články sú dôležité a newsletter zvyšuje predaj, avšak na vašom webe je potrebné napísať viac o vašich produktoch a službách. Chcete to zmeniť, ale neviete kde začať? Vytvoríme vám silné základy content marketingu a taktiež obsah, bez ktorého to jednoducho nefunguje.

Zaujímavé štatistiky
o Content

marketingu

04 – 02

83 percent marketérov sa domnieva, že je efektívnejšie vytvárať kvalitnejší obsah menej často.

Interaktívny obsah zaznamenáva o 52 percent viac interakcií ako statický obsah, pričom kupujúci strávia v priemere 8,5 minúty prezeraním položiek statického obsahu a 13 minút položkami interaktívneho obsahu.

Čo je Content

marketing

04 – 03

Čo je Content marketing?

Content marketing je marketingová stratégia zameraná na tvorbu a zdieľanie kvalitného obsahu s cieľom prilákať a udržať záujem zákazníkov. Ide o formu marketingu, ktorá sa snaží osloviť zákazníkov nenásilnou formou, namiesto tradičných foriem reklamy.

Čo všetko obsahuje Content marketing?

Content marketing zahŕňa široké spektrum rôznych aktivít. Táto stratégia môže zahŕňať tvorbu blogových článkov, videí, podcastov, infografík, sociálnych médií a mnohých ďalších typov obsahu. Cieľom každej z týchto aktivít je poskytnúť zákazníkom užitočné informácie, ktoré ich zaujmú a budú mať pre nich hodnotu.

Prečo je Content marketing dôležitý?

Content marketing je dôležitý z niekoľkých dôvodov:

  • Po prvé, táto stratégia môže pomôcť zvýšiť povedomie o značke a prilákať nových zákazníkov.
  • Po druhé, kvalitný obsah môže pomôcť zvýšiť angažovanosť zákazníkov a udržať ich záujem.
  • Tretím dôvodom je, že Content marketing môže pomôcť zlepšiť SEO a zvýšiť návštevnosť webovej stránky.

Zákazníci vyhľadávajú a konzumujú kvalitný obsah, pretože chcú byť informovaní a vzdelávať sa o produktoch alebo službách, ktoré plánujú kúpiť. Preto je Content marketing dôležitý pre každú značku, ktorá chce byť úspešná v dnešnej digitalizovanej dobe.

 

Najčastejšie otázky
o content

marketingu

04 – 04

Existuje niekoľko typov Content marketingu, vrátane blogových príspevkov, videí, podcastov, infografík, e-kníh a sociálnych médií.

Content marketing môže pomôcť zlepšiť SEO, zvýšiť návštevnosť webovej stránky, zvýšiť povedomie o značke, prilákať nových zákazníkov a udržať záujem stávajúcich zákazníkov.

Cieľom Content marketingu je poskytnúť užitočný, hodnotný a relevantný obsah zákazníkom s cieľom prilákať a udržať ich záujem a nadviazať vzťah s potenciálnymi a stávajúcimi zákazníkmi.

Cenová ponuka

Zavolajte, pošlite e-mail alebo vyplňte nasledujúci formulár a budeme vám odpovedať do 24 hodín.

Cenová ponuka

Zavolajte, pošlite e-mail alebo vyplňte nasledujúci formulár a budeme vám odpovedať do 24 hodín.