Tvorba webstránok

03 – 01

Budujeme webové stránky zamerané na používateľov a vysokú mieru konverzie.

Tvoríme profesionálne webové stránky s moderným dizajnom podľa vašich predstáv v zásadách UX & UI. Komplexne zastrešujeme tvorbu www stránok a webových aplikácií v akomkoľvek rozsahu. Od microsite až po rozsiahle portálové riešenia. Nechŕlime stovky bežných webov, sústredíme sa na originalitu a precízne technické spracovanie, vrátane SEO optimalizácie a responzivity na všetky zariadenia.

Responzívny dizajn, technológia, vďaka ktorej sa váš web zobrazí na akomkoľvek zariadení od smart zariadení až po tablety. Už nebudete strácať zákazníkov.

Skutočne fungujúci a účinný web s kvalitným obsahom a výborným konverzným pomerom nie je len o perfektnom dizajne. Preto klientom následne navrhujeme aj marketingové aktivity, kampane, alebo celkové nastavenie stratégie prezentácie pomocu novej webstránky. Dokážeme pre vás zabezpečiť všetko „all inclusive“.

Webstránka od Hartonu obsahuje:

 • Moderný a responzívny dizajn webstránky pre mobily a tablety
 • Webová stránka založená na CMS WordPress
 • Drag & drop Elementor editor webových stránok, aby ste mohli sami jednoducho upravovať vašu stránku
 • SEO nástroje a pluginy, ktoré pomôžu k lepšiemu umiestneniu stránky vo vyhľadávaní Google
 • Názvy a metapopisy SEO optimalizované tak, aby vám pomohli dosiahnuť lepšie výsledky
 • Kontaktná stránka s kontaktnými formulármi a nastavením merania konverzií
 • Prepojenie Google Analytics na meranie počtu návštevníkov a ich správanie
 • V súlade so zákonom o súboroch Cookie a GDPR platných od 1.2.2022
 • V súlade so zásadami použiteľnosti a prístupnosti (povinné pre verejný sektor)
 • Animované interaktívne prvky (tlačidlá, prvky pri umiestnení kurzora myši)
 • Vlastné programovanie CSS
 • Optimalizovaná rýchlosť načítania JavaScriptu, CSS
 • Úprava obrázkov pre skrátenie času načítania
 • Úprava textov a obsahu na stránke

Zaujímavé štatistiky
o

webstránkach

03 – 02

88 percent online používateľov sa po zlej skúsenosti na stránku nevráti. Takmer deväť z 10 online používateľov nenavštívi webovú stránku znova, ak s ňou majú negatívnu skúsenosť. To ukazuje, že je dôležité poskytovať používateľom plynulú a užívateľsky prívetivú webovú stránku, pretože zlá skúsenosť môže viesť k strate príležitostí na zapojenie a opakovaných návštev.

61 percent používateľov webových stránok očakáva, že do piatich sekúnd od pristátia na webovej stránke nájdu to, čo hľadajú. Ak je ich hľadanie požadovaných informácií alebo produktu neúspešné, presunú sa na inú stránku. To kladie vysoký dôraz na dôležitosť použiteľnosti webových stránok a potrebu poskytnúť používateľom prehľadnú a ľahko použiteľnú platformu.

Ako tvoríme

webstránky

03 – 03

Vytvorenie webovej stránky zvyčajne vyžaduje niekoľko krokov. Tu je niekoľko základných krokov, ktoré je potrebné spraviť:

 1. Vybrať si platformu alebo CMS (Content Management System) - Existuje mnoho rôznych platforiem a CMS, cez ktoré je možné vytvoriť webovú stránku. Niektoré z najpopulárnejších sú WordPress, Wix, Squarespace a Shopify. Vyberáme platformu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a následnej správe.
 2. Zaregistrujeme doménu a hosting - Doména je adresa vašej webovej stránky, ktorú ľudia zadávajú do prehliadača. Hosting je miesto, kde bude vaša webová stránka uložená na internete. Môžete si zaregistrovať doménu aj sami a získať objednať hosting od mnohých poskytovateľov.
 3. Vyberieme dizajn a spracujeme obsah - Po zaregistrovaní domény a získaní hostingu môžeme začať s tvorbou obsahu na webovej stránke. Vytvoríme dizajn, ktorý najviac vystihne vašu spoločnosť, prípadne produkty, ktoré budú predávané.
 4. Optimalizujeme vašu stránku pre SEO - Aby sa vaša webová stránka dostala na prvé miesta vo vyhľadávačoch, musíme ju optimalizovať pre SEO (Search Engine Optimization). To zahŕňa použitie kľúčových slov vo svojom obsahu, optimalizáciu rýchlosti načítania stránky a iné faktory.

 

Koľko stojí webová stránka?

Cena za vytvorenie webovej stránky môže závisieť od mnohých faktorov, vrátane toho, akú platformu alebo CMS použijeme, akú funkcionalitu bude mať vaša webová stránka, aký druh obsahu budeme vytvárať a aký typ dizajnu si zvolíte. Cena môže byť od pár stoviek až po tisíce eur.

Najčastejšie
otázky o

webstránkach

03 – 04

Pri tvorbe webovej stránky je dôležité si premyslieť jej účel, cieľovú skupinou, navigáciu, obsah a dizajn, ktoré musia byť zladené s firemným vizuálom.

Časový rámec tvorby webovej stránky môže závisieť od jej rozsahu, použitej platformy a ďalších faktorov. V niektorých prípadoch sa vytvorenie jednoduchej webovej stránky môže zrealizovať v priebehu niekoľkých dní, zatiaľ čo vytvorenie zložitejšej stránky môže trvať niekoľko týždňov až mesiacov.

Tvorba webstránky vyžaduje nielen znalosť technických zručností, ale aj skúsenosti s dizajnom, marketingom a UX/UI. Preto je lepšie nechať tvorbu webovej stránky na odborníkov, ktorí sa v tom vyznajú a zabezpečia, že vaša webová stránka bude vyzerať dobre a bude fungovať tak, ako má. To vám ušetrí čas a zabezpečí, že budete mať profesionálnu webovú stránku, ktorá bude prispievať k rastu vášho podnikania.

Cenová ponuka

Zavolajte, pošlite e-mail alebo vyplňte nasledujúci formulár a budeme vám odpovedať do 24 hodín.

Cenová ponuka

Zavolajte, pošlite e-mail alebo vyplňte nasledujúci formulár a budeme vám odpovedať do 24 hodín.