Správa sociálnych

04 – 01 – 01

Meníme vašich fanúšikov na zákazníkov. Úspešná reklama je nielen na Facebooku, tvoríme taktiež efektívne stratégie na Linkedin a dokážeme tvoriť obsah pre váš Instagram a TikTok

Sociálnymi sieťami (sa) bavíme

Hovoríme jazykom, ktorému vaši fanúšikovia rozumejú. Naše know-how stojí na pevných základoch. O sociálne siete sa stará profesionálny tím, ktorý správu vždy chápe ako súčasť kompletnej brand stratégie. Komunikáciu vedú copywriteri s dobrými nápadmi, o kvalitu výstupov sa stará skúsený grafik. S fanúšikmi komunikujú špecialisti, ktorí v community managemente vidia príležitosť, ako menom značky viesť kľúčovú diskusiu, ktorá môže pozitívne ovplyvniť vnímanie značky na trhu.

Robíme to inak

ANIMOVANÉ VIDEO STATUSY

Video má na soc. sieťach vyššiu angažovanosť aj celkový dosah, preto ho klientom pridávame nielen do stories, ale aj priamo do statusov použitím podkladového videa, nie len obrázku.

BAVÍME SA S REELS

Keďže využívame viac video obsah, máme materiál pre Instagram Reels aj TikTok, čo zvyšuje organický dosah násobne, nie len na followerov, ale taktiež aj na ľudí sludujúcich vašu konkurenciu.

TESTUJEME A TESTUJEME

20% textu v obrázkoch už nie je obmedzením, ale nevyhnutnosťou. V dnešnej dobe bannerovej slepoty musíte používať veľké texty pre zaujatie zákazníka. Keď sa to spraví moderne, získate určite náskok pred konkurenciou.

MODERNÁ GRAFIKA

Všetky naše príspevky tvorí profesionálny grafik s ohľadom na korporátnu identitu klienta a budovanie brand awareness.

OBSAH S PRIDANOU HODNOTOU

Social media team vždy k postplánu hľadá možnosti ako priniesť vašim followerom hodnotnejší obsah, ktorý zvýši ich angažovanosť.

POSTPLÁNY – 14/30

Pre klientov pripravujeme na dvojtýždňovej alebo mesačnej báze vopred postplány, ktoré sú schvaľované v internom systéme, kde je možné vkladať komentáre a efektívnejšie komunikovať s klientom pri ich tvorbe.

Zaujímavé štatistiky
o sociálnych

sieťach

04 – 01 – 02

Viac ako 75 percent svetovej populácie vo veku 13+ používa sociálne médiá.

50 percent používateľov Instagramu tvrdí, že po zhliadnutí ich príbehov navštívili webovú stránku značky.

Čo je správa sociálnych

sietí?

04 – 01 – 03

Zviditeľníme vás tam, kde sú vaši zákazníci

  • Nad inzerciou budeme premýšľať komplexne a strategicky. Kde to bude dávať zmysel, využijeme nové možnosti cielenia aj netradičné formáty (využívame napríklad 360 ° videá a fotografie).
  • Všetko podložíme dátami, každú aktivitu vyhodnotíme a navrhneme vám, ako z kampaní dostať maximum.

 

Budeme za vás zmysluplne komunikovať

  • Ruka v ruke s marketingovou stratégiou vám vytvoríme funkčný komunikačný plán a jeho realizáciu.
  • Neustále pre vás budeme hľadať nové príležitosti, ako silu sociálnych sietí využiť pre dobro značky.
  • Budeme denne komunikovať s fanúšikmi a pracovať na dobrom vzťahu so zákazníkmi.
  • Vašu značku zaktivujeme všade tam, kde to pre vás bude prínosné: Facebook, Instagram, YouTube, Pinterest, Twitter, LinkedIn.

 

Správa sociálnych sietí sa zvyčajne týka využívania sociálnych médií ako sú Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, TikTok a podobne na účely propagácie, interakcie a komunikácie so zákazníkmi a cieľovou skupinou.

V súčasnej dobe je správa sociálnych sietí neoddeliteľnou súčasťou digitálnej marketingovej stratégie pre väčšinu spoločností a organizácií. Je to skvelý spôsob, ako komunikovať so zákazníkmi, budovať značku a zvyšovať predaj.

Správa sociálnych sietí zahŕňa tvorbu obsahu, jeho publikovanie a sledovanie výsledkov. Je to dôležitý prvok marketingovej stratégie, ktorý môže pomôcť zvýšiť povedomie o značke, budovať lojalitu zákazníkov a zvyšovať predaj.

Tvorba obsahu pre sociálne siete môže byť vo forme textu, obrázkov, videí, animácií alebo iných interaktívnych prvkov, ktoré majú prilákať pozornosť a zaujať cieľovú skupinu. Publikovanie obsahu je dôležité v správnom čase a správnom formáte, aby bol úspešný.

Sledovanie výsledkov zahŕňa monitorovanie interakcie zákazníkov s obsahom, zisťovanie ich reakcií a spätnej väzby, meranie konverzií a sledovanie úspechu kampane. Na základe týchto údajov sa potom môže upraviť a vylepšiť marketingová stratégia a zvýšiť efektivita správy sociálnych sietí.

Čo zahŕňa správa sociálnych sietí?

Správa sociálnych sietí zahŕňa rôzne aktivity a procesy, ktoré majú pomôcť spoločnostiam a organizáciám správne využiť sociálne médiá na podporu svojich cieľov. Medzi tieto aktivity a procesy patria:

Plánovanie stratégie

Tento proces zahŕňa stanovenie cieľov kampane, identifikáciu cieľovej skupiny a určenie typu obsahu, ktorý sa bude zdieľať na sociálnych médiách.

Vytváranie obsahu

Tento proces zahŕňa tvorbu rôznych typov obsahu, vrátane textu, obrázkov, videí, infografík, animácií a iných interaktívnych prvkov. Obsah by mal byť zaujímavý, relevantný a zaujímať cieľovú skupinu.

Publikovanie obsahu

Tento proces zahŕňa výber vhodného času a platformy pre publikovanie obsahu. Správna frekvencia publikovania obsahu môže zvýšiť angažovanosť a interakciu s publikom.

Správa interakcií s publikom

Tento proces zahŕňa odpovedanie na komentáre a správy od sledovateľov, monitorovanie a riadenie reputácie na sociálnych médiách.

Meranie výsledkov

Tento proces zahŕňa monitorovanie a meranie úspechu kampane na základe stanovených cieľov, napr. zvýšenie počtu sledovateľov, interakcie s publikom, nárast predaja a pod.

Optimalizácia kampane

Na základe výsledkov merania sa môže kampaň optimalizovať a vylepšiť na základe potrieb cieľovej skupiny.

Správa sociálnych sietí je neustály proces, ktorý si vyžaduje čas, zdroje a znalosti. Je to však dôležitá súčasť marketingovej stratégie pre väčšinu spoločností a organizácií, ktoré chcú byť úspešné v digitálnom svete.

Správa sociálnych sietí je dynamický proces, ktorý si vyžaduje pozornosť, trpezlivosť a experimentovanie. Sledovanie a prispôsobovanie sa zmenám v správaní používateľov sociálnych médií je nevyhnutné pre úspešnú správu sociálnych sietí.

Reklama na Facebooku

Vďaka nášmu hlbokému pochopeniu algoritmov a analýze dát Facebooku vieme efektívne optimalizovať vaše reklamné kampane. Nejde len o to, čo sa nám páči, ale o to, čo skutočne funguje. Naši analytici monitorujú výkonnosť reklám, sledujú konverzie a upravujú stratégie podľa aktuálnych výsledkov, čím zabezpečujú stále lepšie výsledky.

Zabezpečujeme aj správu reklámnych rozpočtov, aby sme zabezpečili, že vaše investície sú použité čo najefektívnejšie. Sledujeme trendy a meniace sa preferencie publika, aby sme vaše kampane prispôsobili aktuálnym potrebám. Vašu reklamnú stratégiu neustále vylepšujeme a prispôsobujeme novým výzvam.

Sme váš partner pre efektívne a profesionálne spravovanie reklám na Facebooku. Spoločne dosiahneme, aby vaša značka vynikla v online priestore a aby ste dosiahli skutočné výsledky prostredníctvom cielenej a zaujímavej reklamnej stratégie. Vaša úspech je náš cieľ.

Najčastejšie otázky
o správe sociálnych

sietí

04 – 01 – 04

Sociálne siete umožňujú zdieľanie obsahu s veľkým publikom a sú účinným spôsobom propagácie značky a komunikácie s cieľovou skupinou.

Na sociálnych sieťach sa dá odlíšiť od konkurencie vytváraním autentického a zaujímavého obsahu, zapájaním sa do konverzácií s publikom a prispôsobením sa novým trendom a technológiám.

Najviac oplatí sa využívať sociálne siete, ktoré najlepšie zodpovedajú cieľovej skupine značky. V súčasnosti populárne sociálne siete zahŕňajú Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn a TikTok.

Cenová ponuka

Zavolajte, pošlite e-mail alebo vyplňte nasledujúci formulár a budeme vám odpovedať do 24 hodín.

Cenová ponuka

Zavolajte, pošlite e-mail alebo vyplňte nasledujúci formulár a budeme vám odpovedať do 24 hodín.