seo-optimalizacia SEO optimalizácia

SEO optimalizácia

Zlepšite pozície organického vyhľadávania a zvýšte relevantnú návštevnosť.

Osobné údaje neukladáme, budú použité len na kontaktovanie.

V konkurenčnom prostredí je webová prezentácia veľmi náročná a osloviť potencionálneho zákazníka je o to ťažšie. Táto služba vám poskytne komplexnú SEO správu (on page/off page), vďaka ktorej sa vaša stránka dostane do pozornosti potenciálnych partnerov a zákazníkov. Optimalizácia je z dlhodobého hľadiska efektívnejšia ako akákoľvek platená reklama. Na web stránku vám privedieme relevantných a cielených zákazníkov, ktorí budú opakovane navštevovať vašu stránku. Nenechajte sa viac prehliadať na internete. Oslovte ľudí z vášho okolia alebo regiónu. Využite našu službu SEO optimalizáciu pre vyhľadávače.

SEO-optimalizacia-pre-vyhladavace SEO optimalizácia

SEO optimalizácia a linkbuilding v 3 bodoch:

1

SEO analýza

Rozšírený podrobný audit stránky z viacerých hľadísk optimalizácie. Výstupný dokument obsahuje navyše konkrétne návrhy vyplývajúce z analýzy súčasného stavu. Získate podrobný návrh komplexnej stratégie, ktorej cieľom je dosiahnuť efektívny web, ktorý vytvára hodnotu, úspešne prezentuje vašu organizáciu a pri vyhľadávaní dosahuje popredné pozície. Na základe auditu vieme určiť správnu stratégiu ako efektívne zviditeľniť vašu stránku na internete. Túto stratégiu vám predstavíme a následne ju náš senior SEO konzultant v krokoch začne realizovať.

2

SEO služby

Vašu stránku upravíme tak, aby jej obsah vyhodnotili vyhľadávače ako relevantný na tie správne (vybrané) kľúčové slová. Privedieme vám relevantnú návštevnosť, a tým zvýšime počet a mieru konverzií. Ďalej postupne získame lepšiu viditeľnosť v neplatenom vyhľadávaní a prekonáme tak konkurenciu v boji o zákazníka. Neustále pre vás budeme hľadať správne portály, kam umiestnime odkazy, čím získame ďalších zákazníkov. Dôležitým faktorom pre SEO optimalizáciu je sociálne hodnotenie stránky, na ktorej kontinuálne pracujeme. Priebežne taktiež analyzujeme a vyhodnocujeme aktivity, ktoré vám budeme pravidelne reportovať.

3

Ciele SEO

Zvýšenie relevantnej návštevnosti webovej stránky
Zlepšenie pozícií kľúčových slov vo vyhľadávaní
Zviditeľnenie vášho webu v Google
Budovanie značky a mena na internete
Zvýšenie počtu zobrazovaných slov vo vyhľadávaní
Zvýšenie počtu relevantných spätných odkazov na váš web
Priame oslovenie cieľových skupín zákazníkov
Zvýšenie hodnoty webovej stránky

Naše referencie

z oblasti digitálneho marketingu

web-credendovides SEO optimalizácia

CredendoVides.sk

2. októbra 2018

web-reach-institute SEO optimalizácia

Reach-Institute.sk

2. októbra 2018

web-dostrim SEO optimalizácia

Dostrim.sk

2. októbra 2018

web-zahorskabystrica SEO optimalizácia

ZahorskaBystrica.sk

1. októbra 2018

Čítajte náš blog

na tému – digitálny marketing