Nezaradené

TOP 5 aplikácií pre lepšiu organizáciu práce

Autor: 20. septembra 2019 No Comments
aplikacie pre lepsiu organizaciu casu

V tomto digitálnom veku postupne upúšťame od tradičných printových diárov. Už dávno neplatí, že naše pracovné stoly spravuje množstvo lepivých poznámok na papierikoch. Prehľadnosťefektívne hľadanie informácii v našom diári sú pre nás kľúčové.

Aj preto sa čoraz väčšmi spoliehame na naše elektronické zariadenia – mobilné telefóny, tablety a počítače. Čo môžete urobiť pre to, aby bol váš time management efektívnejší, vy produktívni a udržali si prehľad o svojom každodennom pracovnom i súkromnom živote? Odpoveď je už teraz zjavná. Nainštalovať si aplikácie!

Napríklad aj tieto, na ktoré sa spoliehame práve my. Je dôležité poukázať na to, že všetky aplikácie z nášho zoznamu sú dostupné pre zariadenie Android i iOS a sú zadarmo. Takto ušetríte nielen €urá za nový printový diár, no čo je podstatnejšie, aj naše životné prostredie!

 

Buffer

Spravujete sociálne média? Pretože táto aplikácia je ideálna pre všetkých guru sociálnych sietí. Vďaka nej môžete naplánovať až 10 príspevkov denne na web a zdieľať ten istý obrázok kliknutím na jediné tlačidlo. 

buffer-1024x682 TOP 5 aplikácií pre lepšiu organizáciu práce

Evernote

Potrebujete vytvárať poznámky online aj offline bez ohľadu na ti, kde sa práve nachádzate? S týmto šikovným nástrojom to zvládnete! Pri pracovnom stole, vo vlaku či v supermarkete bez dostupnosti internetu. Po usporiadaní zoznamu vašich taskov ho môžete synchronizovať prostredníctvom cloudu. Takýmto spôsobom k nemu budete mať prístup kedykoľvek a kdekoľvek. 

evernote-1024x701 TOP 5 aplikácií pre lepšiu organizáciu práceIFTTT

Táto inteligentná aplikácia automatizuje váš digitálny život pripojením všetkých aplikácií a usporiadaním telefónu do vášho súkromného zariadenia. Ako to funguje? Tak napríklad, ak od niekoho dostanete e-mail, môžete dať aplikácii pokyn na uloženie kontaktu do telefónu. Takto efektívne ušetríte čas a môžete sa maximálne venovať iným úlohám.

IFTTT-1024x629 TOP 5 aplikácií pre lepšiu organizáciu prácePocket

Necháte sa jednoducho rozptýliť reklamami, ktoré ľahko rozptýlia vašu pozornosť? Ak sa následne pristihnete pri čítaní random článkov na internete, máte problém! Avšak, my pre vás máme ideálne riešenie v podobe tejto aplikácie. Pocket vám uloží vaše obľúbené príbehy, obrázky či webové stránky, aby ste sa k nim vo voľnom čase  mohli vrátiť a prečítať si ich.

pocket-1024x683 TOP 5 aplikácií pre lepšiu organizáciu práce

Wunderlist

Táto user-friendly aplikácia je ideálna pre vytvorenie množstva najrozličnejších zoznamov úloh. Ba dokonca, môžete ju zdieľať aj so svojimi kolegami. Jej prístupnosť na všetky zariadenia, plynulý priebeh a dokonalá synchronizácia projektov je to, čo vám táto aplikácia zaručene dokáže ponúknuť.

wunderlust-1024x683 TOP 5 aplikácií pre lepšiu organizáciu práce

avatar

About Mária Horváth

Copywriter