Najlepšie svetové reklamy zo Super Bowl 2024

Obsah

Okrem majstrovských prevedení tých najlepších futbalových hráčov je Super Bowl charakteristický aj hlavným programom či komerčnými reklamami, za ktoré musia značky zaplatiť horibilné sumy. Aké svetové reklamy sme mohli tohto roku vidieť na 58. ročníku Super Bowl?

Beyonce v reklame pre Verizon

Za najlepšiu reklamu sa považuje reklama pre Verizon s 32-násobnou držiteľkou Grammy, Beyonce. Verizon je druhým najväčším bezdrôtovým operátorom v Spojených štátoch amerických a práve v tejto reklame sa Beyonce snaží prelomiť 5G sieť Verizonu. V tomto spote zároveň oznamuje niekoľko veľmi zaujímavých udalostí, ktorými sa snaží „rozbiť internet“. Reklama sa končí vyhlásením Beyonce: „Drop the new music“, čím oznamuje príchod svojho už ôsmeho štúdiového albumu Act II, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta 29. marca. Takto jednoducho v reklame pre Verizon, ktorú videl „celý svet“, odpromovala aj svoj nový album.

Jeniffer Loper v reklame pre Dunkin‘

Stane sa Ben Affleck popovým spevákom? Odpoveď sa ukrýva v reklame pre Dunkin‘. Ben Affleck sa rozhodol vtrhnúť do nahrávacieho štúdia J. Lo aj so svojimi dlhoročnými kamarátmi a kolegami, ktorými sú Tom Brady a Matt Damon. Podarí sa im vytvoriť tú najlepšiu chlapčenskú skupinu „The DunKings“? Pozrite si v reklame zo Super Bowl.

Jennifer Aniston, Victoria a David Beckham, Usher či Jelly Roll v reklame pre Uber Eats

Spoločnosť Uber Eats stavila na istotu a vybrala hneď viacero megahviezd, ktorí v reklame odprezentovali schopnosť doručiť jedlo z Uber Eats kdekoľvek sa nachádzate. Bez ohľadu na to, či zabudnete na niektorú podstatnú časť svojho života, pamätajte si, že Uber Eats vám doručí jedlo, kvety, alkohol a mnoho ďalšieho úplne všade. V tomto prípade zabudla Jennifer Aniston na svojho dlhoročného priateľa Davida Schwimmera. David Beckham nevie, aký je názov dievčenskej skupiny, v ktorej Victoria dlhé roky účinkovala. Usher zabudol, že je hlavným účinkujúcim na Super Bowl a Jelly Roll prvýkrát vidí v zrkadle jeho tetovania. Nezabudli však na jedlo z Uber Eats. Aj to bolo súčasťou Super Bowl.

 

Post Malone a Peyton Manning v reklame pre Bud Light

Aj Bud Light môže mať svojho džina vychádzajúceho z fľaše, ktorý plní ostatným ich najväčšie priania. V reklame pre Bud Light sa ocitne aj Post Malone či Peyton Manning. Zistite, čo si práve títo dvaja želajú a čo robí T-Rex na jednom veľkom večierku. Slogan „Easy to drink, Easy to enjoy“ hovorí za všetko.

Ice Spice v reklame pre Starry

Čo by to bol za Super Bowl, ak by sme počas neho nevideli reklamu na Pepsi. Práve tá prichádza so svojou novinkou Starry, citrónovo-limetkovou sódou, ktorú si vychutnáva Ice Spice. Do klubu však prichádza jej „ex“. Ice Spice počas toho flirtuje s dvomi kreslenými postavičkami a tvrdí, že potrebuje niečo nové, zatiaľ čo si vychutnáva novinku od Starry. Jednoducho „It’s Time To See Other Sodas“.

Jennifer Hudson a ďalší v reklame pre T-Mobile

Kto sa stane novým hovorcom pre T-Mobile? V reklame na tohtoročnom Super Bowl sme videli, že na konkurze sa objavili mnohé známe tváre. Okrem Jennifer Hudson to bol práve Common, Bradley Cooper, Laura Dern, Patrick J. Adams, Gabriel Macht a podobne. Vy však nemusíte byť slávni, aby ste si užívali výhody VIP Magenta Status.

Michael Cera v reklame pre CeraVe

V posledných dňoch/týždňoch sa na internete diskutuje o tom, že produkty CeraVe vynašiel herec Michael Cera. Prečo teda túto kampaň nevyužiť aj na spropagovanie produktov od CeraVe na Super Bowl? Práve v tejto reklame Michael hovorí o všetkých účinkoch a vlastnostiach produktov určených na čistenie a hydratáciu tváre.

Ďalšie značky a známe tváre v reklamách na Super Bowl

Okrem týchto skvelých reklám a známych tvárí ste mohli na Super Bowl vidieť aj skvelú reklamu pre Pringles s Chrissom Pratt, NYX s Cardi B a jej zväčšujúcim leskom na pery, Oreo, Booking s Tina Frey, Temu, Lindt, BMW, Paramount+, Homes.com, E-Trade a ich hovoriace bábätká a mnoho ďalších.

Miriama Fornadeľová
Miriama Fornadeľová
Copywriter & PPC specialist

Cenová ponuka

Zavolajte, pošlite e-mail alebo vyplňte nasledujúci formulár a budeme vám odpovedať do 24 hodín.

Cenová ponuka

Zavolajte, pošlite e-mail alebo vyplňte nasledujúci formulár a budeme vám odpovedať do 24 hodín.