Elon Musk a zmeny v jeho aplikácii X

Obsah

elon musk x

Elon Musk sa pred pár dňami vyjadril, že by z pôvodnej sociálnej sieti Twitter, teraz X, chcel urobiť kópiu čínskej aplikácie WeChat. Aj napriek tomu, že naplnenie jeho vízie je ešte stále ďaleko, isté zmeny už nastali. Aké to sú?

Zlatý odznak za 1000 USD

Modré označenie X Blue sa mení. Spoločnosť X sa totižto rozhodla, že za 1000 USD sa používatelia môžu dostať do zoznamu Overených účtov – Verification for Organizations program a získať tak zlatý odznak (X Premium). Ten by mal priniesť množstvo nových funkcií, ale tiež ochranu účtu pred napadnutím či premium support do 30 minút.

aplikácia x

Staré odkazy v aplikácii X sú nefunkčné

Zdá sa, že migrácia zo starej aplikácie Twitter na novú X, bude trvať o trochu dlhšie. Všetky obrázky a videá pripojené k akémukoľvek twittu vytvorenému pred rokom 2014 boli totižto deaktivované. Vraj je to kvôli znižovaniu nákladov. Zistilo sa však, že pôvodné staré odkazy stále existujú, len nie sú dostupné tam, kde by mali byť. Problémom by mohol byť prechod z HTTP na HTTPS alebo prechod z Twitter.com na X.com ako domovskú doménu. Čo sa však v skutočnosti deje je stále neznáme.

aplikácia x

X mení spôsob zobrazovania odkazov

Pôvodné zobrazenie odkazov zahŕňalo názov + krátky text pod príspevkom. V novom zobrazení sa odstráni spodný textový panel, pričom už nebude existovať automatická hlavička ani ukážka textu úryvku. Používatelia teda budú musieť vytvárať príspevky špecifické pre aplikáciu X. Táto zmena by mala zlepšiť celkovú prezentáciu a predísť clickbaitom.

Overené účty môžu publikovať svoje prvé pracovné ponuky

Zoznamy pracovných ponúk sa v súčasnosti nezobrazujú všetkým používateľom. Pokiaľ teda chcete na svojej sociálnej sieti X publikovať voľné pracovné miesta, musíte sa stať predplatiteľom a dostať sa do zoznamu Overených organizácii, prémiového obchodného plánu spoločnosti X.

X ponúka malým a stredným podnikom reklamný kredit 250 USD

Spoločnosť X sa snaží opäť získať svojich inzerentov, ktorí z Twitteru odišli hneď po tom, čo ju odkúpil Elon Musk. Ten sa tentokrát rozhodol, že všetkým malým a stredným podnikom ponúkne reklamný kredit 250 USD, pokiaľ minú vo svojich reklamách v priebehu budúceho mesiaca viac ako 1000 USD. Takýmto spôsobom sa Elon Musk snaží získať späť aspoň 50 % inzerentov.

aplikácia X

Miriama Fornadeľová
Miriama Fornadeľová
Copywriter & PPC specialist

Cenová ponuka

Zavolajte, pošlite e-mail alebo vyplňte nasledujúci formulár a budeme vám odpovedať do 24 hodín.

Cenová ponuka

Zavolajte, pošlite e-mail alebo vyplňte nasledujúci formulár a budeme vám odpovedať do 24 hodín.